Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 21.6. do 31.12.2024

Den Čas Místo a text
pátek
21.6.
18:00 Hnojník: + Josef a Marie Novákovi a + Blažena Bosáková 
sobota
22.6.
16:30 Komorní Lhotka: + Marta Jahns
neděle
23.6.
07:30 Hnojník: Żywa i + rodzina Szkandera i Cienciała i dusze w czyśćcu
08:45 Hnojník: Za + rodiče Szokalovy, děti, + Jana a Rudolf Molinovi
10:00 Třanovice: + Alojzy Jochymek, brat Franciszek Zwardoń i rodzice z obu stron
pondělí
24.6.
08:30 Hnojník kaple sv. Kryštofa: + Ludmila Labudová 
úterý
25.6.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
26.6.
07:00 Hnojník: + Alojzy Filipek, żona, syn i rodzice 
čtvrtek
27.6.
18:00 Komorní Lhotka: + Maria i Alojzy Muchowie
pátek
28.6.
18:00 Hnojník: + rodina Cichá, Ševčíková, Zamarská 
sobota
29.6.
09:30 Ostrava : Kněžské svěcení v katedrále Božského Spasitele v Ostravě. Kněžské svěcení udělí o. biskup Mons. Martin David
neděle
30.6.
09:30 Hnojník: 1. Na poděkování a s prosbou 
2. + František Petřek, syn Martin, + rodina Petřeková, + Josef Živný a rodiče z obou stran
úterý
2.7.
07:00 Hnojník: + Drahomíra Smoloňová 
středa
3.7.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
4.7.
18:00 Třanovice: Za živé a + členy živého růžence 
pátek
5.7.
08:00 Hnojník: + rodiče Metod a Marie Machovi, na poděkování a s prosbou 
sobota
6.7.
16:30 Komorní Lhotka: + rodzice Jan i Gertruda 
neděle
7.7.
07:30 Hnojník: Za + Władysława i Tinę Łoboziak
08:45 Hnojník: + Marta Baronová (nedož. 90 let), manžel František a rodina
10:00 Třanovice: Na podziękowanie za dar życia z prośbą o zdrowie do dalszych lat
sobota
13.7.
16:30 Komorní Lhotka: + Tomáš Zapoměl a rodiče
neděle
14.7.
07:30 Hnojník: Na podziękowanie i z prośbą
08:45 Hnojník: Živá a + rodina Skupienová a Škutová 
10:00 Třanovice: + rodina Ćmielova, Staňkova, Juroszkova, Theinertovou, Trnkovou a s prosbou o Boží požehnání pro děti a jejich rodiny
úterý
16.7.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
17.7.
07:00 Hnojník: + Eugeniusz Filipek 
čtvrtek
18.7.
18:00 Třanovice: + Karel Rusz, + rodina Ruszová a Křibíková 
pátek
19.7.
18:00 Hnojník: + otec Pavel a sestry Renata a Jana
sobota
20.7.
16:30 Komorní Lhotka: + Tomasza Kohut (8 rocz. śmierci), żywa i + rodzina
neděle
21.7.
07:30 Hnojník: + Marta Frantowa
08:45 Hnojník: + Ladislav Čubok a sourozenci, + Dana Čuboková 
10:00 Třanovice: + Marie Piecuch
úterý
23.7.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
24.7.
07:00 Hnojník: + Jan i Anna Lipowski i córka Maria
čtvrtek
25.7.
18:00 Třanovice: + Karol Filipiec
pátek
26.7.
18:00 Hnojník: + Karel Peterek 
sobota
27.7.
16:30 Komorní Lhotka: Eliška Buštiková 
neděle
28.7.
07:30 Hnojník: + rodzina Płonka, Tomosz i Błaszczyk 
08:45 Hnojník: + Josef a Marie Walasovi, + Jan Burda 
10:00 Třanovice
úterý
30.7.
07:00 Hnojník: + Drahomíra Smoloňová 
středa
31.7.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
1.8.
18:00 Třanovice: Za żywych i + członków żywego różańca
pátek
2.8.
18:00 Hnojník: + Pavol Polka (nedož. 80 let), dcera Ivana Motyková, + rodina Szymalova a Polkova 
sobota
3.8.
16:30 Komorní Lhotka:  Na podziękowanie i z prośbą
neděle
4.8.
07:30 Hnojník: Za kapłanów z prośbą o nowe powołanie kapłańskie i zakonne oraz za dusze w czyśścu 
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: + Ludwik i Leokadia Kula
úterý
6.8.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
7.8.
07:00 Hnojník: + rodzina Bażanowski, Unucka a Skupień
čtvrtek
8.8.
18:00 Třanovice: + rodzice Karol i Zyta Kaleta oraz brat Józef
pátek
9.8.
18:00 Hnojník: + Josef a Štěpánka Ciompovy
sobota
10.8.
16:30 Komorní Lhotka: Na poděkování a s prosbou 
neděle
11.8.
07:30 Hnojník: Na podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
08:45 Hnojník: + dcera Beata, sestry Frania a Janina, s prosbou o Boží požehnání pro celou rodinu 
10:00 Třanovice: Na poděkování a s prosbou 
úterý
13.8.
07:00 Hnojník: + Jarmila Lepíkova
středa
14.8.
18:00 Třanovice
čtvrtek
15.8.
18:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
pátek
16.8.
18:00 Hnojník: + Eugeniusz Filipek, rodzice z obu stron, żywa i + rodzina
sobota
17.8.
16:30 Komorní Lhotka: + Józef Cinkraut i rodzice z obu stron 
neděle
18.8.
07:30 Hnojník: + Ks. Alojzy Duława, kapłani parafii i parafianie
09:00 Hnojník: + Leopold Ovčaří, živá a + rodina
11:00 Hnojník
úterý
20.8.
07:00 Hnojník: + Jarmila Lepíková 
středa
21.8.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
22.8.
18:00 Hnojník: + Ladislav Majer a + Adolfína Nogolová 
pátek
23.8.
18:00 Třanovice
sobota
24.8.
18:00 Hnojník
neděle
25.8.
08:00 Třanovice: + Karol Filipiec, żona Aniela i + rodzina Filipiec
10:00 Třanovice
úterý
27.8.
07:00 Hnojník: + Jarmila Lepíková 
středa
28.8.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
29.8.
18:00 Třanovice: + Josef Kania, manželka Marta a rodiče z obou stran
pátek
30.8.
18:00 Hnojník: + Anna a Rudolf Dulawowi, živá a + rodina z obou stran
sobota
31.8.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
1.9.
07:30 Hnojník: + Józef Molin, żona i rodzeństwo
08:45 Hnojník: + Bronislav a Zuzana Skotnicovy
10:00 Třanovice: + Leokadia i Ludwik Kula, żywa i + rodzina Jochymek oraz + Leszek Piszut
úterý
3.9.
07:00 Hnojník: + Jarmila Lepíková 
středa
4.9.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
5.9.
18:00 Třanovice: Za živé a + členy živé růžence
pátek
6.9.
18:00 Hnojník: + Kristina Peterková, manžel, syn, rodiče z obou stran a + P. Rudolf Zubek 
sobota
7.9.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
8.9.
07:30 Hnojník: Na podziękowanie za otrzymane łaski dla prawnuków 
08:45 Hnojník: + rodiče Marie a Jan Fojcikovy, vnoučata Danek a Michaela
10:00 Třanovice: + Františka Živná, manžel, rodiče z obou stran, + Emilie Sztefková, manžel a rodiče z obou stran
úterý
10.9.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
11.9.
07:00 Hnojník: + Wilhelm Dorda i rodzice
čtvrtek
12.9.
18:00 Třanovice: + Józef i Emilia Pawlus oraz żywa i + rodzina Jochymek 
pátek
13.9.
18:00 Hnojník: + Anděla a Josef Kocichovi, dcera Jarmila Lepíková 
sobota
14.9.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
15.9.
07:30 Hnojník: Na podziękowanie i z prośbą
08:45 Hnojník: + Roman Schlesinger (nedož. 47 let a 1. výr. úmrtí) 
10:00 Třanovice: + Alojzy Jochymek, rodzice z obu stron oraz na podziękowanie i z prośbą
úterý
17.9.
07:00 Hnojník: + Rudolf Peterek, rodiče a + Josef Zubek 
středa
18.9.
07:00 Hnojník: Z prośbą o Błogoławieństwo Boże, dary Ducha Św. i łaskę zdrowia 
čtvrtek
19.9.
18:00 Třanovice: Na podziękowanie i z prośbą 
pátek
20.9.
18:00 Hnojník: + rodiče Wawerkovi, + rodina Wiessmannová a Parzyková 
sobota
21.9.
16:30 Komorní Lhotka: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
neděle
22.9.
07:30 Hnojník: + rodzina Sikora i Skupień
08:45 Hnojník: + Marta Čuboková a sourozenci, dcera Alžběta Hloušková a rodina Hloušková 
10:00 Třanovice: + rodina Klimszova a Dudova
úterý
24.9.
07:00 Hnojník: + Rudolf Carbol, manželka, 2 synové a dcera Anna  
středa
25.9.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
26.9.
18:00 Třanovice: + Maria i Alojzy Mucha 
pátek
27.9.
18:00 Hnojník: O Boží pomoc a zdraví pro Lukáše Čmělíka, Lukáška a Editu
sobota
28.9.
08:00 Hnojník: + Václav Zajac (nedož. 65 let), rodiče z obou stran, s prosbou o zdraví pro živou rodinu Zajacovou, Mertovou, Svobodovou a Bulkovou
16:30 Komorní Lhotka: + rodzice Wanda i Franciszek Loter, wnuka Andrzej 
neděle
29.9.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník: + Konrád Venglář a duše v očistci 
10:00 Třanovice: + Tadeusz i Anna Grycz, + rodzina Grycz i Duława 
úterý
1.10.
07:00 Hnojník: + Renata Hotová a otec Josef
středa
2.10.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
3.10.
18:00 Třanovice: Za żywych i + członków żywego różańca
pátek
4.10.
18:00 Hnojník
sobota
5.10.
16:30 Komorní Lhotka: + rodzice Stefania i Franciszek Brecher i wnuk Andrzej 
neděle
6.10.
07:30 Hnojník: + Zofia i Franciszek Bednarz, rodice z obu stron i + Alicja Bednarz i żywa rodzina
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: + Stanislav Skulina (8. výr. smrti), zeť František, s prosbou o věčnou radost a ochranu Panny Marie pro živou rodinu 
úterý
8.10.
07:00 Hnojník: + Božetěch Němec, + Pavel Podola a manželka 
středa
9.10.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołanie duchowne
čtvrtek
10.10.
18:00 Třanovice: Barbara i Stanisław Jochymek oraz żywa i + rodzina Jochymek 
pátek
11.10.
18:00 Hnojník: + Oldřich a Amálie Fojtíkovi 
sobota
12.10.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
13.10.
07:30 Hnojník: + Teresa Kowalczyk, mąż, rodzice z obu stron, żywa i + rodzina 
08:45 Hnojník: + Jolana Ramíková, manžel Robert, dcera Zdeňka a syn Robert 
10:00 Třanovice: + Anna i Tadeusz Grycz 
úterý
15.10.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
16.10.
18:00 Hnojník
čtvrtek
17.10.
18:00 Třanovice: + rodzice Karol i Zyta Kaleta, oraz brat Józef
pátek
18.10.
18:00 Hnojník
sobota
19.10.
16:30 Komorní Lhotka: Na poděkování a s prosbou za dožitých 80 let
neděle
20.10.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník: + Bedřich Honeš, rodiče Honešovi, Rakovi a živá rodina z obou stran 
10:00 Třanovice: +Ladislav Hus, + bratr Radomír, + otec František 
úterý
22.10.
07:00 Hnojník
středa
23.10.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołanie duchowne
čtvrtek
24.10.
18:00 Třanovice: + Jaroslav a Emília Pizúrovi 
pátek
25.10.
18:00 Hnojník
sobota
26.10.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
27.10.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník: + Renata Hotová 
10:00 Třanovice
úterý
29.10.
07:00 Hnojník
středa
30.10.
07:00 Hnojník: + rodzina Morawiec, Malisz, Malirz oraz Weronika i Teresa Oborne
čtvrtek
31.10.
18:00 Třanovice: Za živé a + členy živého růžence 
pátek
1.11.
18:00 Hnojník: Za + Hedviku Rylkovou (30. výr. úmrtí)
sobota
2.11.
07:30 Hnojník: Za všechny věrné zemřelé 
09:00 Třanovice: Na úmysl sv. Otce 
neděle
3.11.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: Živá a + rodina Ovčaří
úterý
5.11.
07:00 Hnojník
středa
6.11.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołanie duchowne
čtvrtek
7.11.
18:00 Třanovice: Na podziękowanie i z prośbą 
pátek
8.11.
18:00 Hnojník
sobota
9.11.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
10.11.
07:30 Hnojník: + Joanna i Ludwik Witasek, + Danka i Jan Buława, + córka Maria i ojciec Władysław Cieślar
08:45 Hnojník: + Vladislav Dorda, manželka, syn a rodiče z obou stran 
10:00 Třanovice: Na podziękowanie i z prośbą 
úterý
12.11.
07:00 Hnojník: + Marie Volná, manželé Vilém a Alois
středa
13.11.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
14.11.
18:00 Třanovice: + rodzina Grzegorz, Kaleta i Jochymek 
pátek
15.11.
18:00 Hnojník
sobota
16.11.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
17.11.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: Živá a + rodina Skarková a Sobková 
úterý
19.11.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbo o nová duchovní povolání 
středa
20.11.
07:00 Hnojník: + Ewa Filipek, mąż, synowie, żywa i + rodzina 
čtvrtek
21.11.
18:00 Třanovice: + Hilda Pavlásková a s prosbou o zdraví 
pátek
22.11.
18:00 Hnojník
sobota
23.11.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
24.11.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: + Emilia i Józef Pawlus, oraz żywa i + rodzina Jochymek 
úterý
26.11.
07:00 Hnojník: + Antonín Macošek a zeť Jaromír Zwias
středa
27.11.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
28.11.
18:00 Třanovice: + Stefania i Stanisław Mucha
pátek
29.11.
18:00 Hnojník
sobota
30.11.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
1.12.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník: + Hilda Wawerková (19. výr. úmrtí), + rodina Weissmannova, Parzykova a + Barbara Malyszova
10:00 Třanovice: + Josef Škorvaga, rodiče, synovec a s prosbou o zdraví pro celou rodinu 
úterý
3.12.
07:00 Hnojník: + Milan Trnovský a Marie Križová 
středa
4.12.
07:00 Hnojník: Za żywych i + parafian oraz z prośbą o nowe powołania duchowne
čtvrtek
5.12.
18:00 Třanovice: Za żywych i + członków żywego różańca 
pátek
6.12.
18:00 Hnojník
sobota
7.12.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
8.12.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: + Zyta Kaleta (niedoż. 90 lat)
pondělí
9.12.
18:00 Třanovice
úterý
10.12.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
11.12.
07:00 Hnojník
čtvrtek
12.12.
18:00 Třanovice: + Jan a Jana Lipowski, + rodina Lipowska a Smilovska, + Lydie Tomíková
pátek
13.12.
18:00 Hnojník: + rodiče Peterkovy a 3 synové
sobota
14.12.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
15.12.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: Živá a + rodina Husová, Hrušková a Fojtíková 
úterý
17.12.
07:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
středa
18.12.
07:00 Hnojník
čtvrtek
19.12.
07:00 Hnojník
pátek
20.12.
18:00 Hnojník
sobota
21.12.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
22.12.
07:30 Hnojník
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice
úterý
24.12.
15:30 Komorní Lhotka
20:30 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání 
22:00 Třanovice: Na poděkování a s prosbou
středa
25.12.
07:30 Hnojník: + Maria Kolesar, mąż i wnuk Józef
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: + Karel Filipiec (1. výr. úmrtí)
11:30 Komorní Lhotka
čtvrtek
26.12.
07:30 Hnojník: Za + Andrzeja Brechera oraz + rodziców Brecher i Loter 
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice: Dorota Uherek 
pátek
27.12.
18:00 Hnojník
sobota
28.12.
16:30 Komorní Lhotka
neděle
29.12.
07:30 Hnojník: + Józef Malirz, żywa i + rodzina 
08:45 Hnojník
10:00 Třanovice
úterý
31.12.
16:30 Třanovice: + Stanisław Sikora (8 rodz. śmierci) i rodzice z obu stron 
18:00 Hnojník: Za živé a + farníky s prosbou o nová duchovní povolání